تا 30 درصد تخفیف در سایت جدید فروشگاه بوک طب

منو

درباره ما

دنیای امروز ما، نوآور، تنوع‌طلب، پرتوقع، مشتری‌مدار و عرصه تکیه زدن بر سبک‌های گوناگون و نوین است. گسترش ارتباطات، تکنولوژی و مشتریانی که جلب رضایت آن‌ها دشوار است، باعث می‌شود تا چهره روزگار ما چنین باشد. اما ما فکر می‌کنیم که می‌توانیم از پس چنین دنیایی برآییم.

بانک کتاب علوم پزشکی به عنوان یکی از فعال‌ترین مراکز توزیع کتاب‌های حوزۀ پزشکی و دندانپزشکی ایران، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ با مدیریت یوسف شفیعی فاخر، در راستای خدمت به اساتید، دانشجویان و دوستداران علم و دانش آغاز کرده و همواره تلاش خود را در مسیر پیروی از آخرین تحولات و دستاوردهای علمی در جهان و رعایت معیارهای شناخته شده معطوف ساخته است. امیدواریم توانسته باشیم گامی هرچند کوچک در جهت یاری رساندن و کمک به اعتلای علم و فرهنگ ایران سرافراز برداشته باشیم.

مفتخر هستیم از این پس با سایت فروشگاهی بوک طب که تلاش شده فروشگاهی کامل و در خور اساتید، دانشجویان و کادر بهداشت و درمان باشد، در خدمت شما عزیزان باشیم.

شما می‌توانید کلیه کتاب‌های مورد نیاز خود را از سایت بوک طب به راحتی سفارش دهید و در کمترین زمان (تهران و شهرستان‌ها) درب منزل تحویل بگیرید.

ما با تجربه 16 ساله در خدمت شما هستیم و همیشه رضایت شما اصلی‌ترین هدف ماست.

فیلتر بر اساس شهر محصول
بوک طب
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
بوک طب